Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2015' SACS

€5,900
2015' SACS photo #1
Type:Rubber

Shitet gomone Sacs super e re. Gjatesia 4.5m, e gjere 1.9m. Karel elektrik me letra. Gomonia ka motorr 40 kater kohesh i 2005. Super me sherbime te bera si motorri dhe gomonia. Cmimi 5900 €.

  • 069Show phone
  • Durres
  • 20 April 2023
Support Ukraine