Report This Ad!Rate This!Bookmark This

1999' Volvo

€95,000Neg
1999' Volvo photo #1
1999' Volvo photo #2
1999' Volvo photo #3
1999' Volvo photo #4
1999' Volvo photo #5
1999' Volvo photo #6
1999' Volvo photo #7
7 photos
Type:Motor yacht
Condition:Excellent
Options:Antilock Brakes, Cruise Control, Traction Control, Backup Sensors, Parking Assist Rear, AM/FM Radio, Stereo/Tape, Trip/Mileage Computer, Information Center, Air Conditioning, New Tires, Driver Air Bag
Not customs cleared

€ 95000,00 trattabili
Anno 1999
2 motori Cad 44 Volvo 260cv cad
Massima motorizzazione su queste barche
Ore 1150
Turbine , scambiatori
Alternatori delle manette elettroniche nuovi
eliche nuove di quest anno
3 Batterie nuove
+ batteria gruppo questo anno
Pompe acqua 2 nuove
Boiler sostituito 2 anni fa
Gruppo elettrogeno paguro 6 kw bicilindrico motore lombardini
Dotazione Elettronica :
VHF interno ed esterno comunicanti
Manette elettroniche
Autopilota
2 gps
Radar
Elica di prua
Autoradio usb e lettore. Cd esterno
Autoradio in cabina armature
Illuminazione led interna ed esterna sotto pancetta
2 frigo
Interno ed esterno
Passerella cm 40 larghezza n 3 sfili
Semi hangar x tender
Swich di tonneggio a poppa
2 docce esterne prua e poppa

Sotto coperta due bagni con doccia aria condizionata a caldo e freddo microonde lavabo e piano cottura in vetro ceramica ampio salottino trasformabile in un letto alla francese cabina armatoriale con bagno seconda cabina con lettini in piano compagno di servizio esterno pavimento in parquet di ciliegio mobilio ciliegio.

Esterno :
copertura invernale da prua a poppa tendalini bicolore blu e beige all’interno con teflin in mezzo
Retine parasole complete
Copri parabrezza
Telo copri strumentazione
Telo copri cuscini di prua
La barcha si trova a Lecce in Puglia Italia.
Per qualsiasi ambiguità o informazione non esitate a contattarci tramite whats app o telefonate al +355697555522.

95,000,00 € i diskutueshem
Viti 1999
2 motorë Volvo Cad 44 260 kf secili
Motorizimi maksimal në këto varka
1150 orë
Turbina, këmbyes
Alternatorët e rinj elektronikë të mbytjes
helika të reja këtë vit
3 bateri te reja
+ bateri grupi këtë vit
2 pompa uji te reja
Kaldaja e nderruar para 2 vitesh
Komplet gjenerator Paguro Motori Lombardini me dy cilindra 6 kw
Pajisje elektronike:
Komunikimi i VHF i brendshëm dhe i jashtëm
Pranga elektronike
Autopilot
2 gps
Radari
shtytës me hark
Stereo dhe luajtës USB e makinës. CD e jashtme
Radio në kabinën e blinduar
Ndriçim i brendshëm dhe i jashtëm led nën proshutë
2 frigoriferë
E brendshme dhe e jashtme
Gangway 40 cm i gjerë me 3 zgjatime
Gjysmë hangar x tender
Çelësi deformues prapa
2 dushe të jashtme me hark dhe të ashpër

Poshtë kuvertës, dy tualete me dush, kondicioner të nxehtë dhe të ftohtë, mikrovalë, lavaman dhe pllakë qelqi qeramike, dhomë e madhe ndenjjeje që mund të shndërrohet në krevat francez, kabina master me banjë, kabina e dytë me krevate të sheshtë, shoqërues shërbimi i jashtëm, qershi dysheme me parket, mobilje prej druri vishnje.

E jashtme:
mbulesë dimërore nga harku deri te tenda të rrepta dyngjyrëshe blu dhe bezhë brenda me Teflin në mes
Rrjeta të plota kundër diellit
Mbulesa e xhamit të përparmë
Mbulesa e instrumentit
Mbulesa e jastëkut me hark.

Varka ndodhet ne Lecce Italy.
Per cdo paqartesi ose informacion mos hezitoni te na kontaktoni nepermjet whats app ose telefonatave ne numrin +355697555522.

  • 069Show phone
  • Almir
  • Tirane
  • 22 May 2023
Support Ukraine