Report This Ad!
Bookmark This

2005' Yamaha TMAX 500

€3,000
2005 Yamaha TMAX 500 in Tirane, Albania
Body: Scooter

Shitet Yamaha Tmax 500, viti 2005, injeksion, motorri eshte ne gjendje perfekte, sherbimet baze si vaj, filter, vaji, filtra ajri, ferrota, te bera para 1000 km, goma 100%, i mbajtur per merak, motorri nuk ka nevoje per asnje sherbim, dokumentacion i rregullt dhe i paguar deri ne gusht 2022.

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 23 September 2021