Report This Ad!
Bookmark This

2005' Yamaha TMAX

€3,500
2005 Yamaha TMAX in Tirane, Albania
Body: Scooter

Motori esht ne gjendje perfekte i pa lyer ndonjeher apo aksidentuar. Esht si ka dal nga fabrika. Dokumentat deri Tetor 2021. Edhe me ndrrim. Vaji,filtra dhe alkoli frenave te ndruara MOTUL. Goma para PIRELLI Diablo rosso 100% mbrapa Michelin 95%.Marmit Arrow Street Thunder Titanium + origjinalen. 33k km. Cmimi i padiskutushem

  • 069Show phone
  • Eno
  • Tirane
  • 29 July 2021