Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' KTM 990

€7,300
Body:Super Sport

KTM 990 Adventure viti 2012, km 84000. Motorri eshte ne gjendje shume te mire. Marmitat jane Mivv exhausted full scarico, filtri TNA performance sa eshte nderruar, zinxhiri I saponderruar.motorri ka 2 lupa shtese dhe hekurat si para dhe mbrapa me vendet per valixhet.kandelat sa jane nderruar. Ka valixhet anash dhe mbrapa. Sherbimet te gjitha ok.koalidimi deri ne 2024 dhe taksat dhe siguracioni deri ne shtator2023. Sherbimet Jane bere gjithmon te rregullta

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 3 February 2023
Support Ukraine