Report This Ad!
Bookmark This

2009' Volvo XC60

€9,390
  • 2009 Volvo XC60 in Tirane, Albania
  • 2009 Volvo XC60 in Tirane, Albania - 2
  • 2009 Volvo XC60 in Tirane, Albania - 3
  • 2009 Volvo XC60 in Tirane, Albania - 4
  • 2009 Volvo XC60 in Tirane, Albania - 5
Mileage: 145000 km
Displacement: 3000 cc
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet Volvo XC60
2009
3.0 Turbo 285 hp, benzin, pa taks luksi
144000 km
Automatike AWD
Disqe alumini 18”
Goma bridgestone 70%
Fener me lupa xenon + larje
Fener mjegulle
Stopa te pasme led
Cruise control
Sendilje me memorie, sendiljet e pasme pershtaten per femije.
Xhama elektrike
Pasqyra elektrike
Frena dore elektrike
Sensore parkimi para dhe mbrapa
Timon me komanda
Keyless entry
Ndezje start/stop
CD, AUX, USB
Me dogane te paguar
Euro 5
Mjeti eshte ne gjendje shume te mire nga ana motorrike, xhenerike dhe vizuale, gjithashtu eshte i pajisur me liber sherbimi qe nga viti i prodhimit.
Behet 100% me gaz, çmimi i diskutueshem. Nuk nderrohet me mjet tjeter.

  • 067Show phone
  • Gerti
  • Tirane
  • 1 October 2021