Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Volvo Xc 90

€10,700
6 photos
Body: Sedan
Age: 13 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Volvo XC 90 R Design e ardhur nga Gjermania dhe disponon keto karakteristika:Xhama&pasqyra elektrike,Kambio automatike tip tronic,Sendilje lekure te personalizuara te qepura me dore dhe me ngrohje, 5 vendshe,Klima me 2 zona,Baxha,Disqe alumini,Abs,Esp,Kompiuter bordi,Navigator,Sensor shiu,Sensor dritash,Komanda ne timon etj.Mjeti eshte ne gjendje perfekte motorrike,mekanike ashtu dhe vizuale, e mbajtur ne garazhd. Tapiceri e paster dhe e ruajtur me fanatizem.Dokumenta te paguara deri ne shtator 2023.Per me shume info kontaktoni ne nr e meposhtem:
.Flm

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 24 November 2022
Support Ukraine