Bookmark This

2008' Volvo Xc 90

€9,500
Report This Ad!
  • 2008 Volvo Xc 90 in Tirane, Albania
Mileage: 20000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic

Shitet volvo xc90 viti 2008, motorri v8 4.4 (yamaha) 315 bhp (kuaj fuqi), gaz benzin, e shënuar në leje. Xhamat e pasëm të errësuar me çertifikatë. Kambio automat dhe sport. Versioni i volvos është sport design nga fabrika. 6+1 vende edhe në leje qarkullimi. Sedile lëkure me memorie. Sensorë shiu dhe dritash. Sensor parkimi origjinalë para dhe prapa. Aux. Blutooth telefon. Kilometrat origjinalë 214 mij. Ka bër vetëm 16mij km në shqipëri. Impianti i gazit BRC origjinal i sapomontuar. Goma 100% të reja. Makina është perfekt, nuk ka nevojë për asgjë. Çmimi pak i diskutueshëm.

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 15 August 2020