Report This Ad!
Bookmark This

2007' Volvo Xc 90

€8,900
  • 2007 Volvo Xc 90 in Durres, Albania
  • 2007 Volvo Xc 90 in Durres, Albania - 2
  • 2007 Volvo Xc 90 in Durres, Albania - 3
  • 2007 Volvo Xc 90 in Durres, Albania - 4
  • 2007 Volvo Xc 90 in Durres, Albania - 5
  • 2007 Volvo Xc 90 in Durres, Albania - 6
Body: Hatchback
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Volvo XC90 2.4 nafte executive 2007 e sapoardhur nga Zvicra,futur ne Shqiperi me 17 korrik 2021,ne gjendje perfekte, 237 mije km me liber sherbimi.Kambio automat 4×4,me opsion "WINTER" per ne bore,akull, apo terrene te veshtira.Tapiceri e vecante,drita Bi-Xenon,sensor parkimi para dhe mbrapa,sensor shiu,sensor dritash,navigator,audio super cilesore "Bokse" nga me te mirat e Volvo,AUX,sendile elektrike me ngrohje,pilot automatik,7 vende,xhama te pare dopio,xhama te zinj origjinal,klima automatike me dy zona,ABS,DSTC,ISOFIX,dy pale goma,disqe alumini R19,R18.Dogane e paguar dhe gati per targa.Cmimi I diskutueshem

  • 068Show phone
  • Durres
  • 25 July 2021