Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2004' Volvo Xc 90

€7,700
2004' Volvo Xc 90 photo #1
2004' Volvo Xc 90 photo #2
2004' Volvo Xc 90 photo #3
2004' Volvo Xc 90 photo #4
2004' Volvo Xc 90 photo #5
2004' Volvo Xc 90 photo #6
6 photos
Age: 19 years
Mileage: 200000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Shitet Volvo XC90 e ardhur nga Zvicra.
Makina eshte full options ne llojin e vet perfshi dopio xham termik fabrike.
Te gjitha sherbimet e kryera para 2 javesh dhe letrat te sapo bera.
Impjanti i gazit ne leje me 5 vite garanci.
Makina shitet per arsye mosperdorimi dhe nuk ka nevoje per asnje sherbim minimal nga ana juaj.

Support Ukraine