Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2016' Volvo Xc 60

€15,300
2016' Volvo Xc 60 photo #1
2016' Volvo Xc 60 photo #2
2016' Volvo Xc 60 photo #3
2016' Volvo Xc 60 photo #4
2016' Volvo Xc 60 photo #5
2016' Volvo Xc 60 photo #6
6 photos
Body: Pickup
Age: 7 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet Volvo XC60 T5 2.0, 260 HP
Kambio automatike , City Safety
Kroskot dixhital i personalizueshem(3 ngjyra)
Sensor Parkimi para dhe mbas,
Kamera Parkimi, Bagazhi hapet dhe mbyllet me buton, dyert hapen mbyllen dhe makina ndizet Keyless (me çelës në xhep)
Ndizet me pult nga distanca
Sistem Multimedia, Navigator, Start/Stop
USB & CD Player MP3 & WMA, Telefon Bluetooth
Sensor Shiu, Xhama te zinj original
Disqe Alumini R20 me goma  te reja Continental
Sediliet me ngrohje, Klima Automatike me 2 zona
ABS, DSTC, EBA, SIPS, ROPS, WHIPS, Alarm, AUX Input, USB, Pilot Automatik, Drita DRL LED, Isofix
Me doganë gati për targa.

  • 069Show phone
  • Vlore
  • 6 November 2023
Support Ukraine