Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2015' Volvo Xc 60

€18,500
2015' Volvo Xc 60 photo #1
2015' Volvo Xc 60 photo #2
2015' Volvo Xc 60 photo #3
2015' Volvo Xc 60 photo #4
2015' Volvo Xc 60 photo #5
2015' Volvo Xc 60 photo #6
6 photos
Expired
3 months, 3 weeks ago
Age: 8 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Volvo xc60 viti 2015 Polestar+edicion e shum e vecantr nr modelin e vet gas/benzin impiant Italian ,makina eshte super full ne modelin e vet me 208 KM origjinal te dokumentuar mund ta kontrolloni ne koncesionar perkates super paster full opsione :distronic ,navigator,bixenon fener inteligjent sipas terenit,blic te pasqyra,nderrim korsie,sensor parkimi,kamera parkimi,sistem premium sound muzike,tavan full xhami,timon me ngrohje dhe F1,sedilje me ngrohje,pasqyra fotokromatike me levizje kur parkon,kroskot led 3 modele ,keyless ndez me celes ne xhep,opsion Sport ne leven e marshit per opsionet qe disponon eshte me full i mundeshem ne modelin e vete .Me sherbime te bera te gjitha te Volvo ne autostrade te Bujari

Support Ukraine