Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Volvo Xc 60

€9,500
2010' Volvo Xc 60 photo #1
2010' Volvo Xc 60 photo #2
2010' Volvo Xc 60 photo #3
2010' Volvo Xc 60 photo #4
2010' Volvo Xc 60 photo #5
2010' Volvo Xc 60 photo #6
6 photos
Body: Pickup
Age: 13 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Volvo XC60 3.0 T6 Design (1 pronar)
Viti i prodhimit: 2010
Transmisioni: Automatike
Karburanti: Benzin
Kilometra: 170.000 milje
Full Panorama
City Safety (frenon automatikisht)
Stopa Led
Frexha Led
Start/Stop
Komanda ne timon (butona)
Komanda terreni
Frena qendrore elektrike
Sallon lekure bezhe
Sendilje me ngrohje + komande (butona) + memorje + fryrje
Disqe alumini origjinale
Xhama te zinj origjinal
Cmimi: 9.500€ i diskutueshem
Navigator
CD
Mp3
Bluetooth
USB
AUX
Audio
Radio
Xhama elektrik
Klima
ABS
Sistem alarmi
Airbag
Mbyllje qendrore
Behet 100% me gaz dhe pa taks lluksi.
Makina eshte e sapoardhur, me dogane te paguar dhe siguracion gati per targim.
Te gjitha sherbimet e kryera vaj filtra, kembe motorri, tambur ferrota .
Ne gjendje perfekte me 170.000 milje origjinale te certifikuara, me nje pronar .
Bejm dhe ndrime me makina me te vogla.(Ndrim ka cmim tjeter 10,500€)

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 28 April 2023
Support Ukraine