Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Volvo Xc 60

€11,000
6 photos
Body: Pickup
Age: 13 years
Mileage: 200000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Green

Volvo Xc60
Forca mottorrike 》 3.0
Lloji i kambjos 》 Automatike
Karburanti 》Benzin/Gaz
Viti i prodhimit 》 2010
Cmimi 》11.000 €
Pershkrimi 》Volvo xc60 viti 2010, makina eshte e targuar dhe me letra te paguara, motorr 3.0 (pa takse luksi), 100% me gaz impjant Stag.
Makina eshte ne gjendje te mire, sapo i jane bere sherbimet tek Volvo. Panoramike, ngrohje sediljesh, sallon lekure, 4x4, komanda ne timon, start stop, xhama te zinj, etj...

  • 069Show phone
  • Elbasan
  • 19 February 2023
Support Ukraine