Report This Ad!
Bookmark This

2010' Volvo Xc 60

€9,500
  • 2010 Volvo Xc 60 in Fier, Albania
  • 2010 Volvo Xc 60 in Fier, Albania - 2
  • 2010 Volvo Xc 60 in Fier, Albania - 3
  • 2010 Volvo Xc 60 in Fier, Albania - 4
  • 2010 Volvo Xc 60 in Fier, Albania - 5
  • 2010 Volvo Xc 60 in Fier, Albania - 6
Mileage: 15000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Volvo XC60 2010 ‼️Panoramic •Viti 2010•Ndezje START/STOP•Full Option⁣•Kambjo Automatike •Me 184 km ORIGJINALE! Me te drejte kontrolli.•Sendilje me ngrohje dhe memorie•Disqe 20 me sensor,Gomat e reja •Kompjuter Bordi •Tavan panoramik•Navi,Aux,cd,tel, Bluetooth,esp•Klima Dixhitale Bi-zonale⁣•Timon multifunksional•Interiori Lekure origjinale •Sensor Shiu-Drite.⁣•Mbyllje qendrore •Xhama te zinj para dhe mbrapa •Hapje Mbyllje Qendrore Me Pult•Auto Hold- makina qendron pa levizur ne marsh (D, N dhe R) pa patur nevoje te mbash frenat shkelur.⁣m Makina eshte me Motorr 3.0 T6 !! E pershatshme 100% me gaz .Makina eshte ne gjendje Perfekte shume e paster si nga brenda edhe nga jasht, nuk ka nevoj per asnje lloj Sherbimi.E sapoardhur , Me dogane te paguar Gati per targa !! Cmimi 9500€ diskutueshem ‼️ Cel - 0695310604 ose WhatsappInstagram @auto_dix_dixA5 a 5 3.0tdi sline s-line C class klas klass clas cclas cklas cklass cclass benz benc bens mercedes mercedez

  • 069Show phone
  • Fier
  • 26 September 2021