2013' Volvo V60 photo #1
2013' Volvo V60 photo #2
2013' Volvo V60 photo #3
2013' Volvo V60 photo #4
2013' Volvo V60 photo #5
2013' Volvo V60 photo #6
6 photos

2013' Volvo V60

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€13,111
Published 30 May 2024ID: OBIpLe

Information from the owner

Age: 11 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Hybrid
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2013' Volvo V60

SHITET VOLVO V60 PLUG-IN HYBRID dhe motor nafte D6 AWD
* Mundesi nderrimi me makin 8000-9000EUR .
MAKINA E ARDHUR NGA ZVICRA ME LIBRIN ORIGJINAL TE SHERBIMEVE SI NE FOTO.
4X4 TAKOHET ME BUTON. 283 hp.
227.000 KM ( ME TE DREJTE KONTROLLI).
165000km kryer motorri naftes
59000km kryer motorri elektrik.
Mund ti verifikoni nepermjet shasise:
YV1GWAA50D1128682
MAKINA ESHTE TEPER EKONOMIKE DHE E SHPEJTE.
MOTOR 2.4 NAFTE DHE MOTOR ELEKTRIK ME BATERI.
KARIKOHET ME PRIZE NORMALE SHPIE MONOFAZE DHE VETKARIKOHET KUR ESHTE NDEZUR MOTORI.
SEDILIE ME NGROHJE & MEMORIE
SENSOR PARKIMI PARA & MBRAPA
KAMER PARKIMI
BLIND SPOT TE PASQYRAT
DISTRONIK
CITY SAFETY ( VETFRENON NE RAST PERPLASJE MAKINE DHE KEMBESOR)
RADAR QE LEXON TABELAT E SHPEJTESIS NE RRUGE.
DRITAT KTHEHEN SIPAS PRERJES TIMONIT
NAVIGATOR+ USB + AUX+ BLUETOOTH
LANE ASSIST (SINJALIZIM PER VIJAT E BARDHA,RUAJTJEN E KORSISE)
4 GOMAT E REJA DUNLOP ( PERSHKRUAR VETEM 1000KM)
VAJ+FILTRA+FERROTA TE BERA NE 222.000KM.
KARIKUESI ORIGJINAL.
MAKINA ESHTE LIMITED EDITION 28/100
SHENUAR NR 28 NE TIMON SI NE FOTO.
MAKINA ESHTE FULL EKSTRA.
Fuel Consumption
City
3.36 l/100km
Highway
5.5 l/100km
Combined
1.8 l/100km
Combined
13.3 kWh/100km
Electric Range
50 km
shume ekonomike (ne qytet kryesisht punon me bateri)
SIGURACIONI PAGUAR DERI JANAR 2025
KOLAUDIMI DERI 2026.
makina eshte ne gjendje perfekte.
Cmimi i negociushem

Support Ukraine