Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2014' Volvo V40

€10,500
2014' Volvo V40 photo #1
2014' Volvo V40 photo #2
2014' Volvo V40 photo #3
2014' Volvo V40 photo #4
2014' Volvo V40 photo #5
2014' Volvo V40 photo #6
6 photos
Age: 9 years
Mileage: 160000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

⚜️VOLVO V40 D2 1.6 NAFTE AUTOMATIK OKAZION⚜️
♦️Vit prodhimi 2014
♦️167 mije km origjinale
♦️Kamio automatike
♦️Motorr 1.6 nafte
♦️Full panorame
♦️Led interior
♦️Tapiceri kamosh dhe lekure me ngrohje
♦️Navi bluetooth aux
♦️Dashboard elektronik
♦️Disqe alumini me goma te reja etj.
♦️ Dogana e paguar
🔈Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove!
❗10500 EURO❗

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 3 November 2023
Support Ukraine