Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Volvo V40

€10,400
2013' Volvo V40 photo #1
2013' Volvo V40 photo #2
2013' Volvo V40 photo #3
2013' Volvo V40 photo #4
2013' Volvo V40 photo #5
2013' Volvo V40 photo #6
6 photos
Age: 10 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet Volvo V40, nafte 2.0, kamjo automatike, sensore kamera parkimi, city safety, eco mode, panoramik, start stop, sallon lekure edhe sedilje me ngrohje plus memorje, komanda ne timon, cruise control, fenere bixenon inteligjente eshte si dhe shume opsione te tjera, full option, eshte targuar dhe kolauduar, i jane bere sherbimet vaj filtra ferrota dhe amortizatore ke servisi Volvos ne vore, makina eshte ne gjendje shume te mire e gatshme per cdo lloj prove .
Cmimi: 10.400€

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 24 August 2023
Support Ukraine