Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2014' Volvo S60

€12,500
2014' Volvo S60 photo #1
2014' Volvo S60 photo #2
2014' Volvo S60 photo #3
2014' Volvo S60 photo #4
2014' Volvo S60 photo #5
2014' Volvo S60 photo #6
6 photos
Body: Pickup
Age: 9 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

SHITET VOLVO S60 D4 MOMENTUM S/S HEICO. VITI 2014. MOTORR 2.0 NAFTE. SENSORE PARKIMI PARA DHE PAS. XENON BI/XENON. VERSIONI I VECANTE NE LLOJIN E SAJ. DISQE ALUMINI “HEICO”. GOMAT E REJA 100%. SEDILE LEKURE ME NGROHJE. CLIMATRONIC. KOMANDA NE TIMON. PILOT AUTOMATIK DHE LIMITATOR SHPEJTESIE. NAVIGATOR. 191 MIJE KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH. MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE,XHENERIKE DHE ESTETIKE. CMIMI 12.500 EURO ME DOGANE TE PAGUAR.

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 4 November 2023
Support Ukraine