Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2005' Suzuki Liana

€3,100
2005' Suzuki Liana photo #1
2005' Suzuki Liana photo #2
2005' Suzuki Liana photo #3
2005' Suzuki Liana photo #4
2005' Suzuki Liana photo #5
2005' Suzuki Liana photo #6
6 photos
Age: 19 years
Mileage: 200000 km
Fuel: LPG
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Shitet Suzuki Liana viti 2005 motorr 1.6 Benzin/Gaz super ekonomike kambjo manuale 5+1 marsheme 250.000 km origjinale dhe dokumenta te paguara deri ne Tetor 2024.
Makina disponon: Timon multifunksional me komanda, Klima Kondicioner, CD Player MP3, Sedilje me ngrohje, tapice cope shum e paster, Disqe R16 me goma te reja, xhama ta zi me leje.
Makina eshte ne gjendje shum te mire me te gjitha sherbimet e bera vaj filtra motorri freksioni i ri i sapo vendosur.
Makinen mund ta kontrolloni ne cdo servis.
Cmimi okazion 3100 Euro

  • 069Show phone
  • Durres
  • 22 January 2024
Support Ukraine