Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Suzuki Grand Vitara

€6,990
2010' Suzuki Grand Vitara photo #1
2010' Suzuki Grand Vitara photo #2
2010' Suzuki Grand Vitara photo #3
2010' Suzuki Grand Vitara photo #4
2010' Suzuki Grand Vitara photo #5
2010' Suzuki Grand Vitara photo #6
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Brown

‼️shitet‼️makina eshte ne gjendje te shkelqyer inxhinierike dhe motorrike.km jane origjinale.makina eshte ne gjendje perfekte.letrat jane deri ne vitin tjeter.makina shitet per arsye emigracioni

  • 069Show phone
  • Fier
  • 17 October 2023
Support Ukraine