2018' Skoda Superb photo #1
2018' Skoda Superb photo #2
2018' Skoda Superb photo #3
2018' Skoda Superb photo #4
2018' Skoda Superb photo #5
2018' Skoda Superb photo #6
6 photos

2018' Skoda Superb

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€17,300
Published 14 December 2023
Updated 23 May 2024
ID: W3TOPx

Information from the owner

Age: 6 years
Mileage: 160000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Brown

Seller's comments about 2018' Skoda Superb

Skoda SuperB
2.0 TDI
Viti prodhimit 2018
170.000Km orgjinale
Kambio Automat DSG
Ngrohje Serdilesh
Ngrohje timoni
Fiket/Ndizet Ne Trafik
Navi Orgjinal
Bluetooth
Komanda Ne Timon
Perde Orgjinale
Xhama Te Zinj Origjinal
Sensor Parkimi Para Dhe Mbrapa + Kamer Parkimi
Makina Eshte Bler Me 0 Km , Ka Pasur Vetem 1 Pronar
Ne Gjendje Perfekte
✅17300€

Support Ukraine