Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Skoda Superb

€8,600
5 photos
Mileage: 150000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Shitet ose nderrohet Skoda superb, full option, kambio automatike me marshe qe nderrohen tek timoni, sedilje lekure dhe alkantara, sensore te pasem parkimi, perde anesore dhe xhama te erresuar nga fabrika, larje feneresh, bluetooth, mp3, aux, gomat, ferrotat, bateri dhe semiakse+grushta te sapo vena, pasqyrat me palosje, 156.600 km origjinale. Makina eshte blere tek Porsche Albania.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 16 March 2022