Bookmark This

2007' Skoda Roomster

€4,500
Report This Ad!
  • 2007 Skoda Roomster in Tirane, Albania
Mileage: 122000 km
Displacement: 1600 cc
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Automjeti eshte ne gjendje te shkelqyer si nga motorri dhe pamja e jashteme. Posedon kambio automatike, xham panoramik, ajer te kondicionuar, radio cd. E perdorur nga nje dore e vetme dhe e mbajtur gjithmone ne garazh, hapesire te bollshme dhe ideale per qytet e udhetime te gjata. Sherbime te sapo kryera ( vaj, filtra, ferrota, goma te reja, bateri dhe amortizatore). Letra te paguara per 1 vit. E gateshme per cfaredo lloj prove.

  • 069Show phone
  • Almarin
  • Tirane
  • 1 November 2020