Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Skoda Octavia

€7,700
2013' Skoda Octavia photo #1
2013' Skoda Octavia photo #2
2013' Skoda Octavia photo #3
2013' Skoda Octavia photo #4
2013' Skoda Octavia photo #5
2013' Skoda Octavia photo #6
6 photos
Age: 10 years
Mileage: 20000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

SKODA OCTAVIA
AUTOMAT
2.0 NAFTE
VITI 2013
206.000 km
Opsione shtese: disqe alumini me goma te reja (te sapo vendosura), xhama dhe pasqyra elektrike, mbyllje qendrore, xhama te zi, klima bizonale, etj.
Makina eshte ne gjendje ekselente, me cdo sherbim te bere, vaj dhe filtra te sapo nderruara.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 24 April 2023
Support Ukraine