Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Porsche Cayenne

€11,900
6 photos
Mileage: 150000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Porsche Cayenne 3.6 Benzin-Gaz , me 160.000 km , Viti Prodhimit 2007 , sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje + memory + fryrje + cfryrje , xhama te zinj , baxha xhami ,navigator , klima , disqe alumini , gomat te reja , sensor parkimi , sesor dritash , komando ne timon , letra te gjitha te paguara , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi—11.900€ Euro I Diskutueshem Cel----Viber—WhatsAp---Facebook---Erjon Auto

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 8 March 2022