Bookmark This

2006' Porsche Cayenne

€8,200
Report This Ad!
  • 2006 Porsche Cayenne in Tirane, Albania
  • 2006 Porsche Cayenne in Tirane, Albania - 2
Mileage: 190000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic

✏ PORSCHE CAYENNE ✏ 4.5 BENZIN - GAZ✏ KAMIO AUTOMAT ✏ VITI DHJETOR 2006 MATRIKULLIMI 2007 ✏OPSIONET - KAMERA PARKIMI - SERDILEN ELEKTRIKE FRYRJE CFRYRJE + NGROHJE - TIMON MULTIFUNKSIONAL ELEKTRIK - KOMANDA NE TIMON - MARSHA NE TIMON- KLIMA BIZONALE PERFECT - NAVI ME TOUCH USB CART MEMORIE WIFI BLUETOOTH TEL - SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA - MARMITT ME ZHUREM NGA FABRIKA - DISQET DHE GOMA TE REJA 100 % SAPO NDERRUARA - ETJ ETJ ✏MAKINA ESHT ME TARGA SHQIPTARE ME LETRA TE PAGUARA PER 1 VIT ✏GJENDJA PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE...Cmimi ==> 8200 euro okazion✏MUNDESI NDERRIMI ( ME NDERRIM KA CMIM TJETER) ✏ CEL : 067 20 666 22 WHATS UP- VIBER FOLLOW NE INSTAGRAM. => autoandii

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 16 November 2020