2009' Peugeot Expert photo #1
2009' Peugeot Expert photo #2
2009' Peugeot Expert photo #3
2009' Peugeot Expert photo #4
2009' Peugeot Expert photo #5
2009' Peugeot Expert photo #6
6 photos

2009' Peugeot Expert

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€7,800
Published 14 June 2024ID: 0Pu9Z1

Information from the owner

Age: 15 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Seller's comments about 2009' Peugeot Expert

PEUGEOT EXPERT TEPEE 2.0 BENZIN
MOTOR I THJESHT PERSHTATET 100% NE GAZ
VITI 2009 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR TVSH
ME KONDICIONER
XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
SENSOR PARKIMI
XHAMA TE ZI ORIGINAL
GATI PER TARGA
MOTOR I THJESHT PERSHTATET 100 % NE GAZ

Support Ukraine