Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Peugeot 308

€4,000
6 photos
Age: 14 years
Mileage: 100000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Makina eshte e sapo ardhur nga zvicra me 100 mij km mbaj pergjegjsi per to.Ne gjendje shum te mire motorrike xhenerike kambio etj letrat e paguara deri ne janar 2024 dhe kolaudim janar 2025.... cmimi 4000 euro i pa diskutushem

  • 068Show phone
  • Durres
  • 12 February 2023
Support Ukraine