Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2005' Peugeot 307

€2,600
2005' Peugeot 307 photo #1
2005' Peugeot 307 photo #2
2005' Peugeot 307 photo #3
2005' Peugeot 307 photo #4
2005' Peugeot 307 photo #5
2005' Peugeot 307 photo #6
6 photos
Age: 19 years
Mileage: 250000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Shitet kjo Makina🔴 PEUGEOT 307 🔴me Nafte 1.6 HDI me kamje Manuale Viti i prodhimit 2005 me Targa dhe dokumenta te paguar. Ne gjendje Optimale pune Automjet PRIVAT. Makina ndodhet ne Tirane ❌CMIMI 2.600 (€)EURO❌

  • 067Show phone
  • Tirane
  • 3 April 2024
Support Ukraine