Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2007' Peugeot 207

€2,200
4 photos
Age: 15 years
Mileage: 15000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Shitet Peugeot 207 naftë 1.6 manual në gjëndje të mirë klima,abs, air bag disqe alumini etj makinë super ekonomike nuk i kalon 5 litra për 100 km me kondicioner ndezur dhe me provë shitet ose këmbehet me makinë voluminoze familjare mundësisht 6+1 ose foristradë + - për çdo gjë ju lutem më shkruani në Whatsapp ju faleminderit

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 26 June 2022
Support Ukraine