Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2003' Peugeot 207

€1,800
2003' Peugeot 207 photo #1
2003' Peugeot 207 photo #2
2003' Peugeot 207 photo #3
2003' Peugeot 207 photo #4
2003' Peugeot 207 photo #5
5 photos
Age: 21 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Shitet peugeot 1.4 benzin viti 2003 me dokumenta per nje vit ne gjendje shume te mire makina esht shum e paster si brenda dhe jasht 1800 euro per me shume

  • 069Show phone
  • Durres
  • 28 January 2024
Support Ukraine