Report This Ad!
Bookmark This

2006' Peugeot 1007

€3,300
  • 2006 Peugeot 1007 in Tirane, Albania
  • 2006 Peugeot 1007 in Tirane, Albania - 2
  • 2006 Peugeot 1007 in Tirane, Albania - 3
  • 2006 Peugeot 1007 in Tirane, Albania - 4
  • 2006 Peugeot 1007 in Tirane, Albania - 5
  • 2006 Peugeot 1007 in Tirane, Albania - 6
Body: Sedan
Mileage: 10000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

SHITET makina me 137000 klm,benzin gaz,impjanti STAG i sapovendosur me garanci 3 vjet dhe i shenuar ne leje,makina esht e sapotarguar per her te pare me letra deri ne fund qershor 2022,makina esht me cdo sherbim te bere dhe ska nevoj per as me te voglin sherbim.kondinsioner gixhital me clima,pasqyra elektrike dhe me palosje elektrike,disqe alumini,sensor parkimi origjinal,gjama elektrik,novigator origjinal ku esht edhe me vend skede telefoni,bagazhier CD,dividi,marsha edhe ne timon,tapiceri shum shum e paster,goma perafersisht te reja makina ka buton qe ne rasst se esht malore e madhe shtypet butoni dhe makina nuk nderron marsh pra del vetem me marshin qe fut para shtypjes butonit........

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 21 November 2021