Bookmark This

2003' Nissan X-Trail Me Timon anglez

€4,800
Report This Ad!
  • 2003 Nissan X-Trail Me Timon anglez in Durres, Albania
  • 2003 Nissan X-Trail Me Timon anglez in Durres, Albania - 2
  • 2003 Nissan X-Trail Me Timon anglez in Durres, Albania - 3
  • 2003 Nissan X-Trail Me Timon anglez in Durres, Albania - 4
  • 2003 Nissan X-Trail Me Timon anglez in Durres, Albania - 5
  • 2003 Nissan X-Trail Me Timon anglez in Durres, Albania - 6
Body: Off-road - 5 doors, 5 places
Condition: Good
Previous owners: 2
Mileage: 110000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual, 6 gears
Exterior color: Blue metallic

Me Timon në krahun e djathte , 2,2 me nafte , 4x4 por me mundesi dy rota aktive, automatik,Dhe 4x4 tê zgjedhesh vete si do Ta perdoresh. Ne gjendje Shumë tè mirè brenda , Dhe nè gjendje tè mirè jashtè.gomat ferotat disqet pothuajse tè reja , çmimi 4800 € por I diskutushèm .

  • 067Show phone
  • Miri
  • Durres
  • 28 February 2021