Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2015' Nissan X-Trail

€15,200
2015' Nissan X-Trail photo #1
2015' Nissan X-Trail photo #2
2015' Nissan X-Trail photo #3
2015' Nissan X-Trail photo #4
2015' Nissan X-Trail photo #5
2015' Nissan X-Trail photo #6
6 photos
Age: 8 years
Mileage: 190000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Shitet Nissan Rogue SL 2.5 Benzin-Gaz
Makina eshte versioni full option e blere me porosi dhe posedon te gjitha ekstrat e keti modeli qe shum pak Nissan Rogue si ky i kan,ngjyra e bardhe perle shum e vecant.
Disa nga opsionet qe ka jan: blind spot assist,Lane keep Assist,Auto Hold,4x4 dhe disa opsione te tjera te kontrollit te diferencialit sipas terrenit dhe shum opsione te tjera qe mund ti shikoni nga afer.
Kamera 360* ,start/stop,hapje/mbyllje me shenje gishti.
Gjithashtu tavanin e ka full panoramik,gomat e reja..
Nuk ka nevoj per asnje gje me te vogel,eshte e mbajtur per merak.
Taksat e paguara deri ne tetor 2024.
Kush eshte i interesuar le te vij ta shikoj nga afer
E Perdorur vetem nga 1 person
Cmimi pak i diskutueshem

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 31 December 2023
Support Ukraine