Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2015' Nissan Qashqai

€15,200
2015' Nissan Qashqai photo #1
2015' Nissan Qashqai photo #2
2015' Nissan Qashqai photo #3
2015' Nissan Qashqai photo #4
2015' Nissan Qashqai photo #5
5 photos
Body: Sedan
Age: 8 years
Mileage: 114000 km
Displacement: 1600 cc
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Nissan Qashqai viti 2015 panoramik, full option, automat, 1.6 TDI, navi, 15200 €\r\nShitet Nissan Qashqai viti 2015 full option, panoramik, 1.6 naftë, kambio automatike, 5 porta, ngjyrë e bardhë-shumë i bukur, 114.000 km origjinale, Start/Stop option, Keyless, kompjuter bordi, klima, kasetofon origjinal radio/cd/bluetooth, kamer regjistrimi para-prapa, sensorë parkimi, 10 airbag, tavan xhami panoramik, dritat LED, xhama të errët, xhama/pasqyra elektrike, pasqyra me vetpalosje, sensor drite dhe shiu, tapiceri lëkure e zezë, sedilje me ngrohje, disqe origjinale çerkin lega 17", goma Hankook 90%, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, dy celësa, shumë ekonomik, me doganë, i sapoardhur. Cmimi : 15200 Euro. Cel.

  • 069Show phone
  • albano
  • Tirane
  • 4 May 2023
Support Ukraine