Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2014' Nissan Qashqai

€14,200
2014' Nissan Qashqai photo #1
2014' Nissan Qashqai photo #2
2014' Nissan Qashqai photo #3
2014' Nissan Qashqai photo #4
2014' Nissan Qashqai photo #5
2014' Nissan Qashqai photo #6
6 photos
Age: 10 years
Mileage: 80000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

‼️‼️SHITET ‼️‼️
✅Marka:Nissan Qashqai
✅Viti:2014
✅Motorri: 1.6 nafte
✅Kambio: Automat
✅Kilometra:85000
Opsionet:
✅Full opsion
✅Tavan panoramik
✅Sendile lekure+ cope shume e paster
✅Sendile me ngrohje para
✅Klima digitale
✅Klima e ndare ne 2zona
✅Keyless go
✅Ndezje me buton start-stop
✅Ekran me touchscreen
✅Sistem navigimi
✅Radio-Cd/Aux
✅Ekran i madh
✅Cruise control
✅Komanda ne timon
✅Kamera parkimi
✅Sensor parkimi para+ mbrapa
✅Pasqyra me palosje
✅Distronic( ruan distancen)
✅Lane assist
✅Dhe shume opsione te tjera
✅Makina eshte e sapoardhur me dogane te paguar.Eshte e gatshme per cdo lloj prove
✅ Per te qene sa me transparent disponojme foto dhe video te makines qe nga momenti blerjes
‼️‼️Cmimi:14200 euro i diskutueshem ‼️‼️
Per shume informacione mund te na kontaktoni ne nr e telefonit

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 24 January 2024
Support Ukraine