Report This Ad!
Bookmark This

2013' Nissan Qashqai

€11,300
  • 2013 Nissan Qashqai in Durres, Albania
  • 2013 Nissan Qashqai in Durres, Albania - 2
  • 2013 Nissan Qashqai in Durres, Albania - 3
  • 2013 Nissan Qashqai in Durres, Albania - 4
  • 2013 Nissan Qashqai in Durres, Albania - 5
  • 2013 Nissan Qashqai in Durres, Albania - 6
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Nissan Qashqai 2013 Automat 2.0 naft
I Sapo ardhur nga zvicra ne gjendje perfekteMakina esht full ne opsione Kambio automatike4x4Tavan xhami panoramikeKamera parkimi 360 grad para, mbrapa dhe tek pasqyratSedilje lekureSedilje me ngrofjeXhama te zinjKomanda ne timonPasqyra me palosjeStopa fenera tipit te riMakina esht e kualiduar ne zvicer (Quality) full histori sherbimesh me liber + te nissani zyrtar 208 mi km(orgjinale)Goma dhe disqe te rejaDogane e paguar gati per targaVendodhja DurresNr 0676792059Cmimi 11 300€

  • 067Show phone
  • Durres
  • 20 December 2021