Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Nissan Qashqai

€8,500
6 photos
Age: 9 years
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Nisan viti 2013 naft 1.5 sa po ka ardhur esht me dogan te paguar cmimi 10500 euro me nderrimi pranoj dhe nderrim me ndo nje makin ke vlera 4 mij euro jo me shum ju lutem kontakt serioz flm

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 1 July 2022
Support Ukraine