Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Nissan Qashqai

€9,300
2012' Nissan Qashqai photo #1
2012' Nissan Qashqai photo #2
2012' Nissan Qashqai photo #3
2012' Nissan Qashqai photo #4
2012' Nissan Qashqai photo #5
2012' Nissan Qashqai photo #6
6 photos
Age: 11 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

📂Marka: NISSAN
📂Modeli: QASHQAI
📂Viti: 2012
📂KM: 182.167 ( te certefikuara )
📂Motorri: 2.0 ( ekonomime )
📂L.djegse: NAFT ( diesel )
📂Trasmesjoni: AUTOMAT
📁Opsionet : Full
📁Komand ne Timon
📁Salloni Rrobe
📁4 X 4
📁Limitator Shpejtesie
📁Klima Digjitale /AC
📁Navi
📁Audio / Extra / MP3 / CD / AUX / Bluetooth / USB
📁Tavan Xhami / Panoramik
📁Kamera Parkimi 360 grad
📁Sensor Parkimi
📁Sensor Shiu
📁Drita Inteligjente
📁Disqe Alumini
📁Goma 95 %
📂MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE
📂SHUME E PASTER BRENDA & JASHT
📁ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGA
🆘Makina eshte e gateshme per cdo lloj prove nga ana juaj.
🆘Shoqerohet bashk me Garanci Motorrike dhe Kambjo
📂CMIMI : 9.300 € ( I DISKUTUESHEM & MUNDESI NDERRIMI )

🚘📍LUSHNJE

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 23 October 2023
Support Ukraine