Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Nissan Qashqai

€6,800
2012' Nissan Qashqai photo #1
2012' Nissan Qashqai photo #2
2012' Nissan Qashqai photo #3
2012' Nissan Qashqai photo #4
2012' Nissan Qashqai photo #5
2012' Nissan Qashqai photo #6
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Shes Nisan Qashqai me motor 1.5 nafte, ngjyre gri. me dogane te paguar. kambjo manuale 6 marshe, celes origjinal dhe mbyllje me pult .
Makina ka Klima me 2 zona .ABS .Air Bag ,komanda ne timon ,pasqyra elektrike dhe palosje , disqe alumini origjinal, goma te reja, sensor parkimi, kilometra Origjinale, viti 14.10.2012
Makina esht shume e mirembajtur dhe e paster si brenda edhe jashte .nuk ka nevoje per sherbime.
Gati per cdo lloj kontrolli dhe prove me mekanikun tuaj
Cmimi 6800 euro i diskutueshem

  • 068Show phone
  • Lushnje
  • 15 January 2024
Support Ukraine