Report This Ad!
Bookmark This

2012' Nissan Qashqai

€11,300
  • 2012 Nissan Qashqai in Durres, Albania
  • 2012 Nissan Qashqai in Durres, Albania - 2
  • 2012 Nissan Qashqai in Durres, Albania - 3
  • 2012 Nissan Qashqai in Durres, Albania - 4
  • 2012 Nissan Qashqai in Durres, Albania - 5
  • 2012 Nissan Qashqai in Durres, Albania - 6
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Nissan Qashqai 2.0 Nafte
Viti Fundi 2012
Kambio Automatike
Km 208 mije origjinale me historik te plote sherbimesh
Pershkrimi I Sapo ardhur nga Zvicra
ne gjendje te shkelqyer Full options 4x4 Aktivizohet manualisht sipas terrenit Tavan xhami panoramikeKamera parkimi 360 grade para, mbrapa dhe tek pasqyratNavigator me prekje Audio , CD , Aux , Usb , Sd Card , Gps Sedilje me ngrofjeXhama te zinj origjinal Komanda ne timonPasqyra elektrike me palosjeSensore dritash Limitator shpejtesie Stopa , fenera tipit te riSendile IsofixMakina esht e kualiduar ne Zvicer
(Quality) Full histori sherbimesh me liber + te nissani zyrtar 208 mije km(orgjinale)Goma dhe disqe te reja Ganxhe rimorkimi Dogane e paguar gati per targa
Cmimi 11.300€
Vendodhja Durres

  • 067Show phone
  • Durres
  • 23 December 2021