Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Nissan Qashqai

€6,900
2011' Nissan Qashqai photo #1
2011' Nissan Qashqai photo #2
2011' Nissan Qashqai photo #3
2011' Nissan Qashqai photo #4
2011' Nissan Qashqai photo #5
2011' Nissan Qashqai photo #6
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: White

Nisan Qashqai me motor 1.5 nafte, ngjyre e bardhe. me dogane te paguar. kambjo manuale 6 marshe, celes origjinal hapje -mbyllje me pult .
Makina ka Klima me 2 zona .ABS .Air Bag ,komanda ne timon ,pasqyra elektrike , disqe alumini origjinal, goma te reja, sensor parkimi, kilometra Origjinale, viti 11.11.2011.
Navigator te madh, android
Makina esht e mirembajtur dhe e paster si brenda edhe jashte .nuk ka nevoje per sherbime.
Gati per cdo lloj kontrolli dhe prove me mekanik
Cmimi 6900 euro i diskutueshem

Support Ukraine