Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Nissan Qashqai

€12,500
6 photos
Age: 11 years
Mileage: 85000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Shitet Nissan qashqai 1.5 dci me vetem 85000km me kamio manuale e blere ne koncesionar ne 2013 ( prodhimi i fundit te 2011). Ne ekranin e kilometrazhit tregon momentin kur duhet ta ulesh ose ta ngresh marshin si dhe konsumin e karburantit ne kilometra. Ka liber sherbimesh per cdo sherbim te bere dhe ka dy gomat e para te reja. Dy te mbrapmet jane ne gjendje te shume te mire.Makina ska nevoje per asnje sherbim( jane bere vaj filtra frena si dhe sherbime te tjera.Letrat jane te gateshme per nje vit. Makina ka 2 celsa, sensor parkimi mbrapa, ka komandat ne timon si dhe mund te aktivizosh limitator per shpejtesine. Kondicioneri eshte me clima, pasqyrat jane me palosje automatike me buton, makina eshte FULL PANORAMIKE, ka radion origjinale te nissanit me bluetooth aux dhe me fish iphone.Xhamat e mbrapem jane te errsuar nga fabrika.Ka mbajtese krahu per shoferin.Dritat e makines jane automatike po ashtu dhe fshireset e xhamave.Makina ka dhe drita mjegulle.Cmimi eshte 12.500€. Nese do te kontrolloni Km mundeni patjeter te sillnj njeriun tuaj qe ta verifikoj.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 1 June 2022
Support Ukraine