Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Nissan Qashqai

€8,900
4 photos
Age: 11 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

Shitet Nissan Qashqai+2 (7-Vendeshe) 2.0 Diesel (4X4) “SUV” E Sapo Ardhur me dogane te paguar!Viti 2011-184 Mije KM Origjinale me Liber sherbimi Garanci per Km!Makina disponon Kambio Automatike dhe Tip-Tronic drita Automatike Pilot Automatik (Cruise Control)Tavan Panoramik Xhama te Zi Origjinal nga Fabrika Kamera Parkimi sensore shiu disqe alumini Origjinale me 4Goma 90% Clima tronic Digitale bi zona (funksionale)ABS ESP (sistem antirreshkitjes) MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE AUTO_BEU OSE NE FACEBOOK AUTO-SALLON-BEU

  • 069Show phone
  • Kavaje
  • 5 October 2022
Support Ukraine