Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2011' Nissan Qashqai

€6,200
2011' Nissan Qashqai photo #1
2011' Nissan Qashqai photo #2
2011' Nissan Qashqai photo #3
2011' Nissan Qashqai photo #4
2011' Nissan Qashqai photo #5
2011' Nissan Qashqai photo #6
6 photos
Body: Pickup
Age: 13 years
Mileage: 15000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

❇️NISSAN QASHQAI PANORAM❇️
MUNDESI NDERRIMI

CMIMI: 6300€ I DISKUTUSHEM
171.840 KILOMETRA ORIGJINALE (ME GARANCI)
1.5 NAFT SUPER EKONOMIKE
VITI FUND 2010
KAMER PARKIMI ORIGJINALE
TAVAN XHAMI PANORAM
XHAMA TE ERRET
KAMBIO MANUALE 6+R
GOMA TE REJA + DISJE ORIGJINAL NISSAN
PASQYRAT ME MBYLLJE ELEKTRIKE
KONDICIONER/KLIMA
SENSOR SHIU DHE DRITASH
PILOT AUTOMATIK
TIMONI ME NGRITJE+ULJE
SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
XHAMAT ELEKTRIK
AIRBAG(SRS)
ESP
KOMANDA NE TIMON
BLUETOOTH/AUX/SD CARD
E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE ME DOGAN TE PAGUAR -GJENDJE PERFEKTE

  • 069Show phone
  • Durres
  • 1 April 2024
Support Ukraine