Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Nissan Qashqai

€9,800
2010' Nissan Qashqai photo #1
2010' Nissan Qashqai photo #2
2010' Nissan Qashqai photo #3
2010' Nissan Qashqai photo #4
2010' Nissan Qashqai photo #5
2010' Nissan Qashqai photo #6
6 photos
Age: 14 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

🇨🇭Nissan Qashqai +2 2.0 Nafte Full Panoram🇨🇭
🔺Viti - 2010/2011
🔺Kambio - Automatike
🔺Kilometra - 189.199 Te certifikuara te verifikueshme
🔺Gjendja - 10/10
🔺Pershkrimi
E sapo ardhur nga Zvicra🇨🇭, ne gjendje perfekte
Full options
Tavan xhami panoramik
Navigator i multifunksional me prekje
Navi , Tel , Bluetooth , CD , SD Card , MP3 , Radio
Bagazhier 6 CD
Sistem audio BOSE
Kamera parkimi
Sensore parkimi
4x4 ( Aktivizohet manualisht sipas terrenit)
Sendile lekure
Sendile me ngrohje
Hapje mbyllje dyersh me buton pa celes
Sensore dritash / shiu
Dual Clima dixhitale
Lares feneresh
Kompjuter bordi
Komanda ne timon
Pilot automatik
Limitator shpejtesie
Drita ksenon
Fenere me lupa direksione sipas rruges
Pasqyra elektrike me palosje
Xhama te zinj origjinal
2 Celesa perkates
Disqe , Goma te reja
Te gjitha sherbimet e kryera ne kohe rregullisht ne Zvicer🇨🇭
E gatshme per cdo lloj prove dhe kontrolli nga ana juaj
Dogane e paguar gati per targim
🔺Cmimi - 9.800€‼️
🔺Vendodhja - Durres

  • 067Show phone
  • Durres
  • 21 January 2024
Support Ukraine