Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Nissan Qashqai

€7,200
2010' Nissan Qashqai photo #1
2010' Nissan Qashqai photo #2
2010' Nissan Qashqai photo #3
2010' Nissan Qashqai photo #4
2010' Nissan Qashqai photo #5
2010' Nissan Qashqai photo #6
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Fuqia motorike: 2 naftë Kilometrat të vërtetuara dhe me libër shërbimi. Me navigate, sensor dhe kamër parkimi. Makina është në super gjendje, si nga ana gjenerike edhe motorike. Karroceria shumë e pastër, si nga brënda edhe nga jashtë. Full option Çmimi

  • 069Show phone
  • Lushnje
  • 7 December 2023
Support Ukraine