Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Nissan Qashqai

€7,000
2009' Nissan Qashqai photo #1
2009' Nissan Qashqai photo #2
2009' Nissan Qashqai photo #3
2009' Nissan Qashqai photo #4
2009' Nissan Qashqai photo #5
2009' Nissan Qashqai photo #6
6 photos
Age: 14 years
Mileage: 200000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Blue

Makina shitet bashke me disqe me goma dimerore dhe ka kolaudim deri ne shtator 2024.

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 16 September 2023
Support Ukraine