Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Nissan Qashqai

€5,300
2009' Nissan Qashqai photo #1
2009' Nissan Qashqai photo #2
2009' Nissan Qashqai photo #3
2009' Nissan Qashqai photo #4
2009' Nissan Qashqai photo #5
2009' Nissan Qashqai photo #6
6 photos
Age: 15 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Nisan Qashqai me motor 1.5 nafte, ngjyre e zeze. me dogane te paguar. kambjo manuale 6 marshe, celes origjinal dhe mbyllje me pult .
Makina ka Klima me 2 zona .ABS .Air Bag ,komanda ne timon ,pasqyra elektrike dhe palosje , disqe alumini origjinal, goma te reja, sensor parkimi, kilometra Origjinale, viti 2009
Makina esht e mirembajtur dhe e paster .nuk ka nevoje per sherbime.
Gati per cdo prove
Cmimi 5300 euro i diskutueshem

Support Ukraine